قوی بازار محصول کارگر اعتصاب هندوانه

قوی: بازار محصول کارگر اعتصاب هندوانه ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات از طرف ما هیچ هنرمندی به جام جهانی نمی رود/ وزارت ارشاد صلاح دانست تعدادی هنرمند بفرستد ، فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال هیچ هنرمندی را به جام جهانی فوتبال نمی‌برد و عنوان حضور بازیگران و صورت های معروف در کنار تیم ملی و در وقت تمرین آنها منتفی است. 

از طرف ما هیچ هنرمندی به جام جهانی نمی رود/ وزارت ارشاد صلاح دانست تعدادی هنرمند بفرستد ، فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال: از طرف ما هیچ هنرمندی به جام جهانی نمی رود/ وزارت ارشاد صلاح دانست تعدادی هنرمند بفرستد

عبارات مهم : روسیه

فدراسیون فوتبال هیچ هنرمندی را به جام جهانی فوتبال نمی برد و عنوان حضور بازیگران و صورت های معروف در کنار تیم ملی و در وقت تمرین آنها منتفی هست.

غلامحسین وقت آبادی (مشاور فرهنگی فدراسیون فوتبال) در گفتگو با ایلنا، اطراف بحث هایی که این روزها در خصوص حضور بازیگران و صورت های معروف در جام جهانی فوتبال روسیه مطرح می شود، گفت: فدراسیون فوتبال هیچ کسی را به عنوان هنرمند با خودش به جام جهانی روسیه نبرده است.

وی ادامه داد: گروه موسیقی که قرار است در سه شهر برگزاری بازی های کشور عزیزمان ایران در جام جهانی روسیه؛ برنامه اجرا کنند از سوی فدراسیون فوتبال اعزام نشده است و ما فقط هماهنگی و راهنمایی های مورد نیاز را انجام داده ایم و کل هزینه و برنامه ریزی جهت حضور گروه موسیقی به وسیله وزارت ارشاد، بنیاد رودکی و حامی مالی، شرکت هاکوپیان پرداخت شده است است و ما فقط حمایت و نظارت کرده ایم.

از طرف ما هیچ هنرمندی به جام جهانی نمی رود/ وزارت ارشاد صلاح دانست تعدادی هنرمند بفرستد ، فدراسیون فوتبال

وی با اشاره به اینکه قرار است گروه موسیقی طبق تفاهماتی که با دولت روسیه انجام شده؛ چند اجرای زنده در روسیه داشته باشد، گفت: سالار عقیلی، شهداد روحانی و فریدون شهبازیان به همراه یک گروه صد نفره در جام جهانی برنامه اجرا می کنند. یکی از برنامه های آنها اجرا در تالار ارکستر مرکز موسیقی چایکوفسکی در شهر سنپطرزبورگ هست. گروه موسیقی 22 خردادماه به روسیه می رسد و اجراهای آنها نیز به صورت جداگانه بلیت فروشی می شود. درضمن بلیت فروشی به وسیله طرف روسی انجام خواهد شد.

زمان آبادی با قدردانی از حمایت بازیگران و صورت های معروف از تیم ملی فوتبال گفت: اینکه بازیگران و صورت های معروف اعلام می کنند قرار است در جام جهانی روسیه در کنار تیم ملی باشند و از آنها حمایت کنند براساس عرق میهنی خودشان و همچنین علاقه شخصی هست. فدراسیون فوتبال هزینه هیچ هنرمندی را جهت حضور در جام جهانی پرداخت نکرده و از هیچ هنرمندی نیز جهت حضور در جام جهانی روسیه دعوت نکرده است.

فدراسیون فوتبال هیچ هنرمندی را به جام جهانی فوتبال نمی‌برد و عنوان حضور بازیگران و صورت های معروف در کنار تیم ملی و در وقت تمرین آنها منتفی است. 

وی با اشاره به اینکه از ابتدا نیز هیچ بحثی راجع به حضور بازیگران و صورت های معروف در جام جهانی روسیه از سوی فدراسیون فوتبال مطرح نبوده، گفت: ما معتقدیم هر فردی در هر دستگاهی که واقع شده است است باید وظیفه و کار خودش را انجام دهد. اگر وزارت ارشاد صلاح دانست که به عنوان نمونه تعدادی از بازیگران و صورت های معروف را به عنوان حامی به جام جهانی روسیه بفرستد، می تواند خودش به صورت مستقل عمل کند و ما نیز کمک های مورد نیاز را می کنیم و حمایت خواهیم کرد ولی خود ما به صورت مستقل به این مساله ورود پیدا نمی کنیم.

زمان آبادی در پاسخ به این پرسش که آیا هنرمندانی که به جام جهانی روسیه سفر کرده اند؛ می توانند در طول روزهای برگزاری در هتل محل اقامت تیم ملی فوتبال حضور داشته باشند یا در تمرینات در کنار تیم باشند، گفت: این کار به هیچ عنوان امکان پذیر نیست لیکن مقامات روسی و تیم امنیتی روسیه و جام جهانی 10 فیلتر امنیتی جهت هر کدام از تیم های ملی طراحی کرده اند و به جز اعضای مهم تیم ملی و کادر فنی که از قبل حضور آنها هماهنگ شده، هیچ فردی خارج از این حیطه اجازه ندارد در کنار تیم ملی باشد.

واژه های کلیدی: روسیه | فوتبال | موسیقی | بازیگران | جام جهانی | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog