قوی بازار محصول کارگر اعتصاب هندوانه

قوی: بازار محصول کارگر اعتصاب هندوانه ماه رمضان اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار بین الملل اون در کجای اروپا درس خوانده است ، راز تحصیلی رهبر کره شمالی!

گفته می شود رهبر جوان کره شمالی حدود 34 سال سن دارد. او تنها فرزند خانواده سلطنتی کره شمالی نسیت. مادر او دو فرزند دیگر نیز دارد که یکی از آنها در سال 1981 به د

اون در کجای اروپا درس خوانده است ، راز تحصیلی رهبر کره شمالی!

راز تحصیلی رهبر کره شمالی!/ اون در کجای اروپا درس خوانده است

عبارات مهم : سوئیس

گفته می شود رهبر جوان کره شمالی حدود 34 سال سن دارد. او تنها فرزند خانواده سلطنتی کره شمالی نسیت. مادر او دو فرزند دیگر نیز دارد که یکی از آنها در سال 1981 به دنیا آمد و دختری با نام ” کیم یو جونگ” که گفته می شود در سال 1987 بدنیا آمده هست.

رهبر جوان کره شمالی بعد از نشستن بر مسند قدرت در سال ۲۰۱۱ به یکی از مرموزترین اشخاص دنیا سیاست تبدیل شده است است.

به گزارش گروه تحریریه سایت؛ کیم جونگ اون، بعد از نشستن بر مسند قدرت به عنوان رهبر کره شمالی در سال 2011 به یکی از مرموزترین شخصیت های سیاسی دنیا تبدیل شد. داستان دوران کودکی کیم تاکنون بصورت رازی پنهان مانده هست. گفته می شود رهبر جوان کره شمالی حدود 34 سال سن دارد. او تنها فرزند خانواده سلطنتی کره شمالی نسیت. مادر او دو فرزند دیگر نیز دارد که یکی از آنها در سال 1981 به دنیا آمد و دختری با نام ” کیم یو جونگ” که گفته می شود در سال 1987 بدنیا آمده است.

اون در کجای اروپا درس خوانده است ، راز تحصیلی رهبر کره شمالی!

تاکنون اطلاعات محدودی از این رهبر جوان کره شمالی مورد تایید قرار گرفته است که مشمول بر وقت تولد و همچنین اطلاعاتی در خصوص تحصیل او هست. شواهد نشان می دهد که کیم در سوئیس تحصیل کرده است و در کشورهای اروپایی مانند فرانسه، آلمان، ایتالیا و رومانی تا سن 6 سالگی زندگی کرده هست. رهبر کره شمالی بین سال های 1998 تا 2000 در یک مدرسه دولتی در شهر کونیز سوئیس با نام مستعار “پاک یون یا یون پاک” به عنوان پسر کارمند سفارت کره شمالی در برن سوئیس به تحصیل پرداخته است.

این مسئله تا حدودی از سوی مسئولان شهر کونیز مورد تایید قرار گرفته هست. همکلاسی های کیم او را پسری خوش مشرب توصیف می کردند که از بحث در مورد سیاست هر لحظه بیزار بود. در مدرسه او عاشق بسکتبال بود و هر لحظه به وسیله یک محافظ مواظبت می شد.

گفته می شود رهبر جوان کره شمالی حدود 34 سال سن دارد. او تنها فرزند خانواده سلطنتی کره شمالی نسیت. مادر او دو فرزند دیگر نیز دارد که یکی از آنها در سال 1981 به د

واژه های کلیدی: سوئیس | سیاست | فرزند | مدرسه | کره شمالی | رهبر کره شمالی | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog